Logo MashMedia

Fotografia

Wysokiej jakości fotografia produktowa i biznesowa. Zdjęcia przeznaczone do działań reklamowych lub promowania solidnej marki osobistej. Wysokiej jakości postprodukcja oraz nowoczesny sprzęt połączone z umiejętnościami to nasz przepis na fotografię spełniającą oczekiwania klientów.

Wzmocnij swój marketing wartościowymi treściami video. Wykorzystaj najszybciej rozwijający się format w social mediach by zaprezentować swój biznes, historię lub produkt.

Co robimy?

  • Fotografia produktowa
  • Fotografia biznesowa i portrety
  • Obróbka i retusz zdjęć
  • Szparowanie produktów
  • Wybarwienia materiałow
  • inne…
MODELOWANIE MEBLI

Fotografia meblowa

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Fotografia portretowa

ZDJĘCIA ARCHITEKTONICZNE

Zdjęcia architektury

EDYCJA I POSTPRODUKCJA ZDJĘĆ

Edycja & wybarwienia

Nasze realizacje...

Cennik usług fotograficznych

Masz pytania?

Potrzebujesz niestandardowej usługi fotograficznej? Twoja firma mieści się daleko od regionu powiatu kępińskiego? Zastanawiasz się jaki rabat można otrzymać przy dużych zamówieniach? Odezwij się, odpowiemy tak szybko jak to mozliwe.  

Realizujemy kompleksowy zestaw usług wykonywanych dronem. Zdjęcia architektoniczne, firmowe, budowlane. Filmy prezentacyjne i wiele innych…

Video

Filmy nie tylko poprawiają wizerunek ale także zwiększają sprzedaż towaru czy sukces przedsięwzięcia. Nie bez powodu reklama video generuje aż 71% sprzedaży usług! 

Kamera, akcja!

Tworzymy kreatywne filmy

Nasze realizacje Video

Masz pytania?

Zdajemy sobie sprawę, że praca nad kontentem wideo generuje mnóstwo pytań. Z chęcią odpowiemy na każde z nich, skorzystaj z formularza poniżej i daj znać co chodzi Ci po głowie!

© Copyright 2022, MashMedia