Logo MashMedia

Grafika & Wydruk

Grafika pozwala klientowi podświadomie odnieść wrażenie o firmie, zanim jeszcze zwróci uwagę na treść, oferty i ceny. A jak wiadomo pierwsze wrażenie robi się tylko raz…

Zakres usług graficznych

Pracujemy dla Ciebie i Twojej firmy

Skupiamy się na projektach wysokiej jakości

Wydruk z darmową dostawą

Szukasz drukarni?
Żaden problem!

W naszej ofercie znajduje się wydruk wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach z dostawą do domu lub firmy gratis! Wystarczy, że opiszesz nam swoje zamówienie, jego format, ilość, rodzaj papieru lub materiału, a przygotujemy dla Ciebie wycenę oraz proponowany termin wysyłki. 

Zobacz przykładowe ceny wydruków: 

Z nami załatwisz wszystko w jednym miejscu - od wizualizacji 3D produktu, przez koncepcję i projekt katalogu po wydruk z dostawą do progu firmy. Wykonamy dla Ciebie wszelkie inne prace graficzne, wystarczy określić swoje potrzeby!

Masz pytania?

Chcesz zamówic wizualizację dla swojej firmy ale nie wiesz jak zacząć? Jak skompletować materiały lub ile kosztować będzie usługa szyta na Twoją miarę? Napisz do nas! 

Wykonujemy modele 3D mebli i produktów. Tworzymy fotorealistyczne aranżacje wysokiej jakości, które zwiększają sprzedaż i poprawiają wizerunek firmy. 

Fotografia produktowa, biznesowa i okolicznościowa. Filmy reklamowe, prezentacyjne, korporacyjne i inne… To dla nas chleb powszedni i codzienna pasja. 

© Copyright 2022, MashMedia